O firmie

 

Internetowy sklep Garnki z Gliny.pl to miejsce, gdzie znajdziesz praktyczne, ekologiczne i naturalne naczynia do przygotowania potraw dla Ciebie i Twojej rodziny. Jak ważne w obecnych czasach jest odpowiednie, rozsądne i przemyślane gotowanie nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Tradycyjne pieczenie czy smażenie wiąże się z pochłanianiem przez przygotowywane produkty nadmiernych ilości tłuszczu, zwłaszcza jeśli są smażone na oleju czy smalcu. Kilkakrotnie wzrasta kaloryczność potraw co przekłada się na  zwiększenie masy ciała, podniesieniu poziomu trójglicerydów i cholesterolu. Podczas tradycyjnego smażenie czy pieczenia w tłuszczach zachodzą  zmiany t.j. polimeryzacja, hydroliza, cyklizacja czy utlenianie które są niekorzystne dla naszego zdrowia. Potrawy tracą wiele cennych witamin które są wrażliwe na wysokie temperatury. Smażone potrawy są ciężkostrawne, podrażniają jelita, trzustkę, żołądek.

Jak zatem smażyć czy piec zdrowo? Oczywiście bez tłuszczu lub z jego minimalną ilością.

Czy jest to możliwe?   Okazuje się, że tak !!!

W naszym sklepie znajdziecie duży wybór naczyń, garnków do smacznego i przede wszystkim zdrowego pieczenia. Szczególnie polecamy GARNKI  RZYMSKIE. Idealnie nadają się do pieczenie mięs, warzyw, chleba, ciast, zapiekanek itp. Specjalne właściwości gliny transylwańskiej oraz porowate ścianki naczyń pozwalają na przygotowanie potraw przy użyciu pary wodnej nie używając  w ogóle tłuszczu.

Jako bezpośredni importer możemy zaoferować  produkty wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.

Zapraszamy także do zapoznania się z pozostałymi  produktami służącymi do zdrowego przygotowywania posiłków, zapiekania, peklowania czy kiszenia potraw w ceramicznych naczyniach  renomowanych producentów m.in Zakłady Ceramiczne Bolesławiec, Krystynka.

 

Sklep Garnki z Gliny.pl

 

 

0
Odznaka Opineo