Internetowy sklep Garnki z Gliny.pl to miejsce, gdzie znajdziesz przede wszystkim praktyczne, ekologiczne i naturalne naczynia do przygotowania potraw dla Ciebie i Twojej rodziny. Jak ważne w obecnych czasach jest odpowiednie, rozsądne i przemyślane gotowanie nie trzeba chyba nikogo przekonywać.

W naszym sklepie znajdziecie duży wybór naczyń, garnków do smacznego i przede wszystkim zdrowego pieczenia. Szczególnie polecamy GARNKI  RZYMSKIE. Idealnie nadają się do pieczenie mięs, warzyw, chleba, ciast, zapiekanek itp. Specjalne właściwości gliny transylwańskiej oraz porowate ścianki naczyń pozwalają na przygotowanie potraw przy użyciu pary wodnej nie używając  w ogóle tłuszczu. Jako bezpośredni importer  Vitos Ceramia możemy zaoferować  produkty wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.

Zapraszamy także do zapoznania się z pozostałymi  produktami służącymi do zdrowego przygotowywania posiłków, zapiekania, peklowania czy kiszenia potraw w ceramicznych naczyniach  renomowanych producentów których jesteśmy dystrybutorem m.in. Zakłady Ceramiczne Bolesławiec, Zebra Ceramic Concept, Krystynka Sp. z o.o.

W ofercie posiadamy także ciekawe, modne i praktyczne artykuły gospodarstwa domowego.

Wszystkie nasze produkty są certyfikowane i posiadają odpowiednie atesty dopuszczające do kontaktu z żywnością.

Zamówienia pakowane są w sposób gwarantujący bezpieczną dostawę w wykorzystaniem ekologicznych wypełnień.

Sklep Garnki z Gliny.pl